• Fatih Mahallesi 246 Sokak No : 10 Esenler - İstanbul/Türkiye
Adalar Su Tesisatçısı

Adalar Su Tesisatçısı

İstanbul’da su tesisatı konusunda hizmet vermekte olan firmamız Ay Tesisat sayesinde evinizde ya da iş yerinizde oluşan arızalar kısa süre içerisinde giderilmektedir. İstanbul’un pek çok ilçesine uzanan hizmet ağımız sayesinde Adalar su tesisatçısı arayan müşterilerimize de kısa süre içerisinde ulaşım sağlamaktayız.

Su tesisatına yönelik yaptığımız işlemlerde öncelikli olarak arıza tespitini sağlamaktayız. Arızanın nerede olduğunun tam anlaşılması için detaylı incelemeler yaptıktan sonra uzman personellerimiz eşliğinde problemlerin giderilmesini sağlamaktayız.

Adalar Kameralı Su Tesisatçısı

Adalar kameralı su tesisatçısı arayışları, oluşan arızanın en kısa sürede tespit edilmesi amacıyladır. Uzun uğraşlar gerektiren arıza tespit süreçlerinde kameralı olarak hizmet sunan aletlerin kullanılması sayesinde arıza kısa süre içerisinde tespit edilebilmektedir.

Kameralı Su tesisatı sayesinde aynı zamanda boruların ya da herhangi bir duvarın kırılmasına gerek kalmadan kaçağın nereden olduğu sinyaller yardımıyla anlaşılmaktadır. Bu sayede su tesisatı onarım işlemleri daha kolay bir biçimde yapılmış olmaktadır.

Adalar Su Kaçağı Bulma

Firmamız Ay Tesisat olarak İstanbul Adalar su kaçağı bulma alanında sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Hem kendi evinizde hem de evinizin dış bölgesinde oluşan su kaçağı ya da boru tıkanmaları gibi durumlar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Su kaçağı bulma işlemleri onarım çalışmaları kapsamında ilk ve en önemli işlem olarak uygulanmaktadır. Bu nedenle kaçak bulma yöntemlerinde en kolay ve etkili yöntem olan kameralı tespit işlemleri önerilmektedir.

Su kaçağının doğru bir biçimde tespit edilmesinden sonra işlemlerin nasıl yapılacağı uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir. Bu sayede ne kadar süre içerisinde tesisat probleminin giderileceği belirlenerek sizlere ön bilgi sunulmuş olmaktadır.

Adalar Pis Su Tesisatçısı

Adalar pis su tesisatçısıolarak bölgede oluşan lağım taşmalarına yönelik de onarım çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Adalar bölgesine sunmuş olduğumuz hizmet dahilinde uygun ekipmanlar ve uzman bir kadro ile çalışmaktayız.

Suyun pis olmasından kaynaklı her firma tarafından istenen hizmete ulaşılması mümkün olmayabilir. Fakat firmamız kapsamında yapılan işlemlerde profesyonel çalışma prensipleri sayesinde her problem için farklı ekipmanlar ile çalışılmaktadır.

Adalar Temiz Su Tesisatçısı

Su tesisatı işlemlerinde pis su ya da temiz su gibi birbirinden farklı işlem kategorileri yer almaktadır. Hangi tür işlem yapılacağına bağlı olarak kullanılacak ekipmanlar da değişiklik göstermektedir. Adalar temiz su tesisatçısı olmanın yanı sıra pis su tesisatçısı olarak da hizmet verdiğimiz için her durumda uzman personellerimiz ile onarım işlemleriniz tamamlanabilmektedir.

Adalar bölgesinde sunmuş olduğumuz hizmetin yanı sıra aynı zamanda İstanbul ilinin farklı bölgelerinde de tesisat hizmetleri vermekte olan firmamız öncelikli olarak problemlerinizi kısa süre içerisinde gidermeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle tercih ettiğimiz materyallerden uzman personellerimize kadar tüm çalışma faktörümüz müşteri memnuniyetine dayanarak düzenlenmektedir. Sizler de su tesisatı problemlerinizi anında çözümlemek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Biz?

Fiyat politikamız; bizi tanımanızı, karşılıklı güven ve daha fazla garanti sunmamızı sağlayan bir başlangıçtır. Ayrıca kalite ve prensiplerimize olan bağlılığımız, müşterilerimizle uzun soluklu işler yapmamızı sağlamaktadır. 

Firmamızda normal dairelerde su kaçağı tespiti ücreti 150TL 'dir.  Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 49TL 59TL 69TL 79TL 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, temiz suya bakmak için 99TL + pis suya bakmak için 99TL + kalorifer tesisatına bakmak için 99TL ve kamera görüntülemesi için 99TL isteyerek bizim 150TL 'ye yaptığımız su kaçağı tespiti işemini 400-500 TL gibi fiyatlara yapmaktadırlar.

Ayrıca en basit su tesisat kaynağını firmamız 150-250TL arasındaki fiyatlara yaparken, bu fimalar 500-1000 TL arasında afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Lütfen bu duruma dikkat edin işi vermeden önce tüm daireye tüm tesisatlara bakıp bakmadıklarını sorun.

Firmamız, tüm tıkanıklık açma işlemlerinde 2 adet robot cihaz kullanmaktadır. 1. cihaz tıkanıklığı açan cihaz, 2. cihaz tıkanıklığı açtıktan sonra hattınızın neden tıkandığını gösteren kameradır. Tıkanıklık işlemlerinde normal giderler 150TL ana giderler 300 TL ye açılmaktadır. Bunun dışında asla ek bir ücret alınmamaktadır.

Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, normal gideri 100 TL açıyorum diyorsa ekstradan 150-250TL arasında kamera görüntüleme ücreti istemektedir. Ayrıca tıkanıklık açılmıyor gibi gösterip yay yetmiyor diyerek daha fazla yay göndermek için her ek boy yay için 100TL ek ücret talep etmektedir. Firmamızın herşey dahil 150 TL ye açtığı normal gider tıkanıklığını 500-600TL gibi afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Bu ücret ana giderlerde 500-1500TL gibi uçuk rakamlara ulaşmaktadır.

Lütfen bu duruma dikkat edin, işi vermeden önce telefonda, asla ek bir ücret ödemeyeceğinizi belirtin.

Firmamız, petek temizleme işlemlerini kimyasal ilaç ve robot cihazlar ile yapmaktadır. 6 peteğe kadar normal bir daire petek temizliği ücreti 150TL, 12 peteğe kadar dubleks dairelere 250TL ücret almaktayız. Ayrıca kombi mekanik bakımı 100TL, sadece filtre bakımı 50 TL'dir. 

Bazı firmalar kimyasal ilacın zarar verdiğini, petekleri deldiğini söyleyerek 75TL lik ilaç maliyetinden kaçarak, sadece suyla yıkamayı teklif etmektedir. Bu işlem asla petek içindeki yağı pisliği çözmez ve verdiğiniz para boşa gider. Bulaşık makinesi yada çamaşır makinesi nasıl deterjansız temiz yıkama işlemi yapamazsa bu cihazlarda petekleri tek başına tam olarak yıkayamaz. Çift kompresörlü makine kullanarak daha iyi temizleyeceğini söylerek sizden 2 kat ücret isteyen yada petekleri yıkadıktan sonra içerisine koruyucu atarak bu temizliğin ömrünü 3 4 seneye yükselteceğini vaat edenlere inanmayın. Petekler yazın kapalı kalınca içerideki kaynar su, çaydanlığın altında soğuyunca kireç bırakan su gibi kireç bırakır ve kanalları tıkar bu yüzden su devir daim edemediği için ne kadar yakarsanız yakın evinizi düzgün ısıtmaz. Yani işin doğrusu her sene temizlik yaptırmanız en sağlıklısıdır.  

 

Firmamızdan istemiş olduğunuz servis öncesinde işin yapılacağı mekana gelir. Sonra arızalı nokta bulunur yada yapılacak işlem yapılır sonrasında ödemeyi personelimize kredi kartıyla yada nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Şirket politikamız gereğince yapılan tüm işlemlere firma tarafından verilen sözleşme ile1 yıl garantili verilmektedir. Memnun kalmadığınız takdirde hizmet yeniden sağlanmaktadır.

Hemen Ara Whatsapp