• Fatih Mahallesi 246 Sokak No : 10 Esenler - İstanbul/Türkiye
Arnavutköy Su Tesisatçısı

Arnavutköy Su Tesisatçısı

Arnavutköy su tesisatçısı olarak hizmet vermekte olan firmamız Ay Tesisat olarak İstanbul’un farklı ilçelerine de ulaşmaktadır. Su kullanımınızın olduğu ev içerisi ya da dışarısı gibi alanlarda oluşan su kaçaklarının önlenmesi için uzman personel kadromuz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Arnavutköy bölgesi içerisinde bulunan su tesisatı onarımlarının yanı sıra bölgenin daha yakınında olan farklı ilçelere de hizmet götürdüğümüz için tercih ettiğiniz süreç içerisinde arıza tespiti için uzman personellerimiz ile adresinize ulaşmaktayız.

Su tesisatı onarım işlemleriniz yapılırken ilk olarak farklı yöntemlerin kullanılması ile beraber tespitin nasıl yapılacağı belirlenir. Arıza tespitinden sonra sorunun e kısa sürede nasıl çözüleceğine uygun olarak farklı onarım işlemleri uygulanmaktadır.

Arnavutköy Kameralı Su Tesisatçısı

Arnavutköy bölgesinde oluşan su kaçaklarınız için onarım çalışmaları öncesinde arızanın kısa süre içerisinde tespit edilmesi gerekmektedir. Klasik yöntemler içerisinde boruların kırılması gibi zor v meşakkatli inceleme işlemleri bulunuyordu fakat günümüzde arızanın tespit edilmesi çok daha kolay olmaktadır.

Firmamız, Arnavutköy kameralı su tesisatçısı olarak öncelikle arızanızın nereden kaynaklandığını kolay bir biçimde bulmaktadır. Kamera kullanıldığı için duvar ya da boruların kırılmasına gerek olmayacak, bu sayede işlemler daha kolay bir biçimde yapılacaktır.

Kameralı su tesisatçısı olarak hizmet vermekte olan firmamıza başvuru yapmanız halinde uzman personellerimiz uygun kamera cihazlarını kullanarak hangi bölgeden sinyal geleceğini belirleyerek sizlere arızanın kaynağını doğrudan söyleyebilmektedirler.

Arnavutköy Su Kaçağı Bulma

Arnavutköy su kaçağı bulma işlemleri tesisat onarım işlemlerinin ilk aşaması olarak bilinmektedir. Bu nedenle öncelikli olarak uzmanlarımız su kaçağının kaynak olabileceği yerleri incelerler.

Su kaçağının nereden kaynaklandığının bulunmasının yanı sıra neden olduğunun da tespit edilmesi önemli olmaktadır. Bu sayede yapılan işlemlerde ne tür onarım çalışmalarının yapılacağı da daha kolay bir biçimde öğrenilebilmektedir.

Arnavutköy Pis Su Tesisatçısı

Su tesisatında onarım işlemleri yapılırken Arnavutköy pis su tesisatçısı olarak farklı bir çalışma alanı bulunmaktadır. Bu sayede arızanın kaynağı ne olursa olsun uygun ekipmanlar kullanılarak işlemler yapılabilmektedir.

Pis su tesisatında yapılan onarım işlemlerinde kullanılan materyaller farklı olabildiği gibi çalışma alanlarının da değişiklik gösterdiği bilinmektedir. Bu nedenle işlem almadan önce arızanın nerede olduğunun belirtilmesi gerekmektedir.

Arnavutköy Temiz Su Tesisatçısı

Ay Tesisat olarak vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında Arnavutköy temiz su tesisatçısı hizmetleri de bulunmaktadır. Evinizde ya da ofisinizde oluşan su sızıntıları için firmamız ile iletişime geçerek süreç hakkında bilgi alabilirsiniz.

Temiz su tesisatı işlemleri daha çok lağım kısmında oluşmayan sızıntı ya da kaçaklarla ilgili olmaktadır. Bu nedenle pis su tesisatı işlemlerine göre çok daha kolay ve kısa süreli işlemlerdir. Fakat arızanın kaynağında büyük çaplı bir problem olması durumunda ise onarım işlemlerinin daha uzun süreli olarak devam etmesi söz konusu olabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Biz?

Fiyat politikamız; bizi tanımanızı, karşılıklı güven ve daha fazla garanti sunmamızı sağlayan bir başlangıçtır. Ayrıca kalite ve prensiplerimize olan bağlılığımız, müşterilerimizle uzun soluklu işler yapmamızı sağlamaktadır. 

Firmamızda normal dairelerde su kaçağı tespiti ücreti 150TL 'dir.  Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 49TL 59TL 69TL 79TL 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, temiz suya bakmak için 99TL + pis suya bakmak için 99TL + kalorifer tesisatına bakmak için 99TL ve kamera görüntülemesi için 99TL isteyerek bizim 150TL 'ye yaptığımız su kaçağı tespiti işemini 400-500 TL gibi fiyatlara yapmaktadırlar.

Ayrıca en basit su tesisat kaynağını firmamız 150-250TL arasındaki fiyatlara yaparken, bu fimalar 500-1000 TL arasında afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Lütfen bu duruma dikkat edin işi vermeden önce tüm daireye tüm tesisatlara bakıp bakmadıklarını sorun.

Firmamız, tüm tıkanıklık açma işlemlerinde 2 adet robot cihaz kullanmaktadır. 1. cihaz tıkanıklığı açan cihaz, 2. cihaz tıkanıklığı açtıktan sonra hattınızın neden tıkandığını gösteren kameradır. Tıkanıklık işlemlerinde normal giderler 150TL ana giderler 300 TL ye açılmaktadır. Bunun dışında asla ek bir ücret alınmamaktadır.

Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, normal gideri 100 TL açıyorum diyorsa ekstradan 150-250TL arasında kamera görüntüleme ücreti istemektedir. Ayrıca tıkanıklık açılmıyor gibi gösterip yay yetmiyor diyerek daha fazla yay göndermek için her ek boy yay için 100TL ek ücret talep etmektedir. Firmamızın herşey dahil 150 TL ye açtığı normal gider tıkanıklığını 500-600TL gibi afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Bu ücret ana giderlerde 500-1500TL gibi uçuk rakamlara ulaşmaktadır.

Lütfen bu duruma dikkat edin, işi vermeden önce telefonda, asla ek bir ücret ödemeyeceğinizi belirtin.

Firmamız, petek temizleme işlemlerini kimyasal ilaç ve robot cihazlar ile yapmaktadır. 6 peteğe kadar normal bir daire petek temizliği ücreti 150TL, 12 peteğe kadar dubleks dairelere 250TL ücret almaktayız. Ayrıca kombi mekanik bakımı 100TL, sadece filtre bakımı 50 TL'dir. 

Bazı firmalar kimyasal ilacın zarar verdiğini, petekleri deldiğini söyleyerek 75TL lik ilaç maliyetinden kaçarak, sadece suyla yıkamayı teklif etmektedir. Bu işlem asla petek içindeki yağı pisliği çözmez ve verdiğiniz para boşa gider. Bulaşık makinesi yada çamaşır makinesi nasıl deterjansız temiz yıkama işlemi yapamazsa bu cihazlarda petekleri tek başına tam olarak yıkayamaz. Çift kompresörlü makine kullanarak daha iyi temizleyeceğini söylerek sizden 2 kat ücret isteyen yada petekleri yıkadıktan sonra içerisine koruyucu atarak bu temizliğin ömrünü 3 4 seneye yükselteceğini vaat edenlere inanmayın. Petekler yazın kapalı kalınca içerideki kaynar su, çaydanlığın altında soğuyunca kireç bırakan su gibi kireç bırakır ve kanalları tıkar bu yüzden su devir daim edemediği için ne kadar yakarsanız yakın evinizi düzgün ısıtmaz. Yani işin doğrusu her sene temizlik yaptırmanız en sağlıklısıdır.  

 

Firmamızdan istemiş olduğunuz servis öncesinde işin yapılacağı mekana gelir. Sonra arızalı nokta bulunur yada yapılacak işlem yapılır sonrasında ödemeyi personelimize kredi kartıyla yada nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Şirket politikamız gereğince yapılan tüm işlemlere firma tarafından verilen sözleşme ile1 yıl garantili verilmektedir. Memnun kalmadığınız takdirde hizmet yeniden sağlanmaktadır.

Hemen Ara Whatsapp