• Fatih Mahallesi 246 Sokak No : 10 Esenler - İstanbul/Türkiye
Ataşehir Su Tesisatçısı

Ataşehir Su Tesisatçısı

Ataşehir su tesisatçısı arayışlarınızda Ay Tesisat olarak sizlere kaliteli ve hızlı hizmet vermeye devam etmekteyiz. Evinizin içerisinde kullandığınız su bağlantılarında bir problem olması sonucu oluşan kötü görüntüler ya da rahatsız edici durumlar, uzman personellerimiz ile kısa süre içerisinde giderilmektedir.

Su tesisatı konusunda sunmuş olduğumuz çözümlerle yıllardır sektör içerisinde yer almaktayız. Hem güvenilir bir hizmet almanız hem de hızlı bir biçimde çözüme ulaşmanız için son teknoloji ekipmanlar ile su tesisatınızda oluşan arızayı kısa süre içerisinde tespit etmekteyiz.

Ataşehir bölgesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerde öncelikli olarak tesisat içerisinde oluşan arızaları tespit etmekte ve sonrasında arızanın en kısa yoldan giderilmesi için gerekli olan çözüm yollarını uygulamaktayız.

Ataşehir Kameralı Su Tesisatçısı

Su tesisatı çalışmalarında arıza tespit adımı oldukça önemlidir. Arızanızı tespit etmek için klasik olan yöntemlerde duvarlar ya da borular kırılmakta ve sonrasında sızıntının nereden kaynaklandığı anlaşılmaktadır. Fakat yeni teknolojiler sayesinde kırıp dökme işlemlerinin yerine kamera kullanımları tercih edilmektedir.

Firmamız, Ataşehir kameralı su tesisatçısı olarak kullandığımız kamera materyallerini, arızası olduğu düşünülen boruların içerisine uzatarak arızayı kırıp dökmeden de tespit edebilmektedir. Bu sayede evinizin içerisinde herhangi bir yıkma işlemi yapılmadan kısa sürede çözüm sunulmaktadır.

Ataşehir bölgesinde vermekte olduğumuz hizmetimizin yanı sıra İstanbul’un farklı bölgelerinde de su tesisatı onarım işlemlerimizi sürdürmekteyiz. Sizler de İstanbul içerisindeki arıza durumlarınızı birimlerimize ileterek kısa sürede onarım hizmeti alabilirsiniz.

Ataşehir Su Kaçağı Bulma

Ataşehir su kaçağı bulma işlemleri farklı yöntemler kullanılarak yapılabilmektedir. Fakat kameralı bir biçimde yapılan su kaçağı tespiti sayesinde işlemlerin hız kazanması mümkün olurken bunun yanı sıra herhangi bir kırma işleminin de yapılmasına gerek duyulmamaktadır.

Su kaçağı bulma işlemleri, onarım çalışmalarının da temelini oluşturmaktadır. Bu nedenle hassas bir biçimde incelemeler yapıldıktan sonra kaçağın olduğu bölgede onarım çalışmaları yürütülmektedir.

Ataşehir Pis Su Tesisatçısı

Ataşehir pis su tesisatçısı arayışlarınızda, uygun ekipman ve uzman kadromuz ile sizlere hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde en kısa sürede ekip arkadaşlarımız su kaçağınızı tespit etmek üzere ilgili adresinize ulaşım sağlayacaktır.

Su tesisatı arızalarının tespit edilmesinden sonra da nasıl bir onarım aşamasına geçileceğinin belirlenmesi söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle arıza tespiti ve onarım çalışmaları birbirinden farklı çalışma aşamalarımız olarak bilinmektedir.

Ataşehir Temiz Su Tesisatçısı

Ay Tesisat olarak sunduğumuz bakım ve onarım çalışmalarıAtaşehir temiz su tesisatçısı hizmetleri kapsamında sizler ile buluşmaktadır. Evinizin iç kısmında ya da dış bölgesinde oluşan su kaçaklarının en kısa sürede çözülmesini istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Arıza tespitlerinin yapılmasından sonra onarım çalışmaları için uzman personellerimiz adreslerinize gelerek arızanızı gidermek için gerekli olan yöntemleri uygulamaktadırlar. İster pis su ister temiz su tesisatında Ay Tesisat markasını güvenli bir biçimde tercih edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Biz?

Fiyat politikamız; bizi tanımanızı, karşılıklı güven ve daha fazla garanti sunmamızı sağlayan bir başlangıçtır. Ayrıca kalite ve prensiplerimize olan bağlılığımız, müşterilerimizle uzun soluklu işler yapmamızı sağlamaktadır. 

Firmamızda normal dairelerde su kaçağı tespiti ücreti 150TL 'dir.  Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 49TL 59TL 69TL 79TL 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, temiz suya bakmak için 99TL + pis suya bakmak için 99TL + kalorifer tesisatına bakmak için 99TL ve kamera görüntülemesi için 99TL isteyerek bizim 150TL 'ye yaptığımız su kaçağı tespiti işemini 400-500 TL gibi fiyatlara yapmaktadırlar.

Ayrıca en basit su tesisat kaynağını firmamız 150-250TL arasındaki fiyatlara yaparken, bu fimalar 500-1000 TL arasında afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Lütfen bu duruma dikkat edin işi vermeden önce tüm daireye tüm tesisatlara bakıp bakmadıklarını sorun.

Firmamız, tüm tıkanıklık açma işlemlerinde 2 adet robot cihaz kullanmaktadır. 1. cihaz tıkanıklığı açan cihaz, 2. cihaz tıkanıklığı açtıktan sonra hattınızın neden tıkandığını gösteren kameradır. Tıkanıklık işlemlerinde normal giderler 150TL ana giderler 300 TL ye açılmaktadır. Bunun dışında asla ek bir ücret alınmamaktadır.

Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, normal gideri 100 TL açıyorum diyorsa ekstradan 150-250TL arasında kamera görüntüleme ücreti istemektedir. Ayrıca tıkanıklık açılmıyor gibi gösterip yay yetmiyor diyerek daha fazla yay göndermek için her ek boy yay için 100TL ek ücret talep etmektedir. Firmamızın herşey dahil 150 TL ye açtığı normal gider tıkanıklığını 500-600TL gibi afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Bu ücret ana giderlerde 500-1500TL gibi uçuk rakamlara ulaşmaktadır.

Lütfen bu duruma dikkat edin, işi vermeden önce telefonda, asla ek bir ücret ödemeyeceğinizi belirtin.

Firmamız, petek temizleme işlemlerini kimyasal ilaç ve robot cihazlar ile yapmaktadır. 6 peteğe kadar normal bir daire petek temizliği ücreti 150TL, 12 peteğe kadar dubleks dairelere 250TL ücret almaktayız. Ayrıca kombi mekanik bakımı 100TL, sadece filtre bakımı 50 TL'dir. 

Bazı firmalar kimyasal ilacın zarar verdiğini, petekleri deldiğini söyleyerek 75TL lik ilaç maliyetinden kaçarak, sadece suyla yıkamayı teklif etmektedir. Bu işlem asla petek içindeki yağı pisliği çözmez ve verdiğiniz para boşa gider. Bulaşık makinesi yada çamaşır makinesi nasıl deterjansız temiz yıkama işlemi yapamazsa bu cihazlarda petekleri tek başına tam olarak yıkayamaz. Çift kompresörlü makine kullanarak daha iyi temizleyeceğini söylerek sizden 2 kat ücret isteyen yada petekleri yıkadıktan sonra içerisine koruyucu atarak bu temizliğin ömrünü 3 4 seneye yükselteceğini vaat edenlere inanmayın. Petekler yazın kapalı kalınca içerideki kaynar su, çaydanlığın altında soğuyunca kireç bırakan su gibi kireç bırakır ve kanalları tıkar bu yüzden su devir daim edemediği için ne kadar yakarsanız yakın evinizi düzgün ısıtmaz. Yani işin doğrusu her sene temizlik yaptırmanız en sağlıklısıdır.  

 

Firmamızdan istemiş olduğunuz servis öncesinde işin yapılacağı mekana gelir. Sonra arızalı nokta bulunur yada yapılacak işlem yapılır sonrasında ödemeyi personelimize kredi kartıyla yada nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Şirket politikamız gereğince yapılan tüm işlemlere firma tarafından verilen sözleşme ile1 yıl garantili verilmektedir. Memnun kalmadığınız takdirde hizmet yeniden sağlanmaktadır.

Hemen Ara Whatsapp