• Fatih Mahallesi 246 Sokak No : 10 Esenler - İstanbul/Türkiye
Avcılar Su Tesisatçısı

Avcılar Su Tesisatçısı

Ay Tesisat firması olarak su tesisatı konusunda yaşadığınız problemlerin çözülmesine yönelik hizmetimizi sürdürmekteyiz. İstanbul’un tüm ilçelerinin yanı sıra Avcılar su tesisatçısı olarak Avrupa yakasında profesyonel kadromuz ile çalışmaktayız.

Su tesisatı olan duvarlarınızda sızıntı olması durumunda ya da evinizin tuvalet, banyo ve mutfak gibi alanlarında tıkanıklık yaşanması halinde firmamız ile iletişime geçerek tesisat sisteminizde oluşan sorunlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Avcılar bölgesinde sunmuş olduğumuz hizmetin yanı sıra İstanbul sınırları içerisinde farklı ilçelerde ikamet etmeniz durumunda da firmamız ile iletişime geçerek randevularınızı kolay bir biçimde oluşturabilirsiniz.

Avcılar Kameralı Su Tesisatçısı

Avcılar kameralı su tesisatçısı arayan müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz hizmetler kapsamında farklı teknikler ve yöntemler kullanılmaktadır. Kameranın kullanıldığı onarım çalışmaları dahilinde herhangi bir kırma işlemi yapılmadan tesisatınızın sorunlarının tespit edilmesi mümkün olmaktadır.

Kameralı su tesisat işlemlerinde, arıza olduğu düşünülen borulara kamera gönderilerek boruların iç kısımlarında oluşan arızaların tespit edilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede arıza oluşan bölgede onarım çalışmalarına da başlanmaktadır.

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Firmamız Ay Tesisat olarak İstanbul Avcılar su kaçağı bulma hizmetlerimizi hızlı bir biçimde sizlere ulaştırmaktayız. Kaçak ve arıza durumlarının nerede olduğunu tespit ettikten sonra arızaları kolay bir biçimde gidermekteyiz.

Firmamız kapsamında faaliyet göstermekte olan uzman personellerimiz eşliğinde tesisat arızalarının kolay bir biçimde tespit edilmesi sağlandığı için onarım işlemlerinin de kolaylıkla yapılması sağlanmaktadır.

Avcılar bölgesinde oluşan su tesisatı problemleriniz için firmamız ile iletişime geçebilir, su kaçağınızın nerelerde ve hangi kaynakla oluştuğunun tespit edilmesini sağlayabilirsiniz. Sorun tespit edildikten sonra onarım işlemleri daha kolay bir biçimde yapılabilmektedir.

Avcılar Tıkanıklık Açma

Avcılar tıkanıklık açma hizmeti arayan müşterilerimiz için de sunmuş olduğumuz hizmet kriterleri bulunmaktadır. Tuvalet ve lavabo gibi lağım ile ilişiği bulunan kaynaklarda oluşan tıkanıklıklar pis su tesisatı olarak ifade edilmektedir.

Pis sularda yapılan onarım işlemlerinde farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bu nedenle firmamız kapsamında uygun materyaller kullanılarak problemlerinizin daha kısa süre içerisinde çözümlenmesi sağlanmış olmaktadır.

Avcılar Temiz Su Tesisatçısı

Evinizde ya da evinizin dış bölgesinde oluşan su kaçakları için Avcılar temiz su tesisatçısı olarak sektörde yer alan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede oluşan kaçak ya da sızıntı durumlarına anında çözüm sunulabilmektedir.

Su kaçakları ya da su sızıntılarının yanı sıra tesisat problemleri içerisinde tıkanıklıklar da bulunmaktadır. Lavabo tıkanıklığı ya da tuvalet tıkanıklığı gibi sorunlarınıza yönelik olarak da firmamız yetkili birimleri ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avcılar bölgesinin yanı sıra diğer ilçelere de hizmet götürmekte olan firmamız ile evinizin eski tesisatlarının bakım işlemleri de kolay bir biçimde yapılabilmektedir. Bu sayede onarım işlemlerine gerek kalmadan düzenli bakım sayesinde arıza gibi sorunların oluşmasının da önüne geçilmiş olmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Biz?

Fiyat politikamız; bizi tanımanızı, karşılıklı güven ve daha fazla garanti sunmamızı sağlayan bir başlangıçtır. Ayrıca kalite ve prensiplerimize olan bağlılığımız, müşterilerimizle uzun soluklu işler yapmamızı sağlamaktadır. 

Firmamızda normal dairelerde su kaçağı tespiti ücreti 150TL 'dir.  Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 49TL 59TL 69TL 79TL 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, temiz suya bakmak için 99TL + pis suya bakmak için 99TL + kalorifer tesisatına bakmak için 99TL ve kamera görüntülemesi için 99TL isteyerek bizim 150TL 'ye yaptığımız su kaçağı tespiti işemini 400-500 TL gibi fiyatlara yapmaktadırlar.

Ayrıca en basit su tesisat kaynağını firmamız 150-250TL arasındaki fiyatlara yaparken, bu fimalar 500-1000 TL arasında afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Lütfen bu duruma dikkat edin işi vermeden önce tüm daireye tüm tesisatlara bakıp bakmadıklarını sorun.

Firmamız, tüm tıkanıklık açma işlemlerinde 2 adet robot cihaz kullanmaktadır. 1. cihaz tıkanıklığı açan cihaz, 2. cihaz tıkanıklığı açtıktan sonra hattınızın neden tıkandığını gösteren kameradır. Tıkanıklık işlemlerinde normal giderler 150TL ana giderler 300 TL ye açılmaktadır. Bunun dışında asla ek bir ücret alınmamaktadır.

Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, normal gideri 100 TL açıyorum diyorsa ekstradan 150-250TL arasında kamera görüntüleme ücreti istemektedir. Ayrıca tıkanıklık açılmıyor gibi gösterip yay yetmiyor diyerek daha fazla yay göndermek için her ek boy yay için 100TL ek ücret talep etmektedir. Firmamızın herşey dahil 150 TL ye açtığı normal gider tıkanıklığını 500-600TL gibi afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Bu ücret ana giderlerde 500-1500TL gibi uçuk rakamlara ulaşmaktadır.

Lütfen bu duruma dikkat edin, işi vermeden önce telefonda, asla ek bir ücret ödemeyeceğinizi belirtin.

Firmamız, petek temizleme işlemlerini kimyasal ilaç ve robot cihazlar ile yapmaktadır. 6 peteğe kadar normal bir daire petek temizliği ücreti 150TL, 12 peteğe kadar dubleks dairelere 250TL ücret almaktayız. Ayrıca kombi mekanik bakımı 100TL, sadece filtre bakımı 50 TL'dir. 

Bazı firmalar kimyasal ilacın zarar verdiğini, petekleri deldiğini söyleyerek 75TL lik ilaç maliyetinden kaçarak, sadece suyla yıkamayı teklif etmektedir. Bu işlem asla petek içindeki yağı pisliği çözmez ve verdiğiniz para boşa gider. Bulaşık makinesi yada çamaşır makinesi nasıl deterjansız temiz yıkama işlemi yapamazsa bu cihazlarda petekleri tek başına tam olarak yıkayamaz. Çift kompresörlü makine kullanarak daha iyi temizleyeceğini söylerek sizden 2 kat ücret isteyen yada petekleri yıkadıktan sonra içerisine koruyucu atarak bu temizliğin ömrünü 3 4 seneye yükselteceğini vaat edenlere inanmayın. Petekler yazın kapalı kalınca içerideki kaynar su, çaydanlığın altında soğuyunca kireç bırakan su gibi kireç bırakır ve kanalları tıkar bu yüzden su devir daim edemediği için ne kadar yakarsanız yakın evinizi düzgün ısıtmaz. Yani işin doğrusu her sene temizlik yaptırmanız en sağlıklısıdır.  

 

Firmamızdan istemiş olduğunuz servis öncesinde işin yapılacağı mekana gelir. Sonra arızalı nokta bulunur yada yapılacak işlem yapılır sonrasında ödemeyi personelimize kredi kartıyla yada nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Şirket politikamız gereğince yapılan tüm işlemlere firma tarafından verilen sözleşme ile1 yıl garantili verilmektedir. Memnun kalmadığınız takdirde hizmet yeniden sağlanmaktadır.

Hemen Ara Whatsapp