• Fatih Mahallesi 246 Sokak No : 10 Esenler - İstanbul/Türkiye
Bağcılar Su Tesisatçısı

Bağcılar Su Tesisatçısı

Sektör içerisinde Bağcılar su tesisatçısı olarak hizmet vermekte olan firmamız Ay Tesisat hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında birden fazla ilçeye hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bağcılar bölgesi içerisinde sunulan tesisat hizmetlerinin içerisinde hem bakım hem de onarım çalışmaları bulunmaktadır. Bakım çalışmaları içerisinde genel olarak eski tip tesisat sistemlerinin düzenli kullanılması amacı bulunurken, onarım çalışmalarında ise arızaların tespit edilmesi ev giderilmesi amacı bulunmaktadır.

Su tesisatı alanında yapılmakta olan işlemlerin bakım olması durumunda düzenli olarak kontrol edilmesi gerekli görülmektedir. Onarım çalışmaları olması durumunda ise öncelikli olarak arızanın tespit edilmesi ve lokal müdahaleler ile arızanın giderilmesi sağlanmalıdır.

Bağcılar Kameralı Su Tesisatçısı

Su tesisatı işlemleri aşamalı olarak sürdürülmektedir. İlk işlem başvurunun alınmasından sonra arızanın tespit edilmesi olarak bilinmektedir. Arıza tespit edildikten sonra nasıl bir müdahalede bulunulacağına karar verilmektedir.

Firmamız, Bağcılar kameralı su tesisatçısı olarak arıza tespiti yapma konusunda kameralı cihazları kullanmaktadır. Bu cihazların herhangi bir kırma işlemine gerek kalmadan borular içerisindeki arızayı görüntüleme özelliği sunmaları nedeniyle oldukça işlevsel cihazlar oldukları bilinmektedir.

Kameralı cihazlar ile arıza işlemlerine dair detaylı incelemeler yapıldığı için onarım aşamalarında da nasıl bir süreç izleneceğinin belirlenmesi mümkün olmaktadır. Borunun hangi bölgesinde arıza bulunduysa o bölgeye yönelik yapılacak işlemlerin kısa süre içerisinde oluşan arızayı gidermesini sağlayacağı bilinmektedir.

Sizler de arızalarınız tespit edilirken herhangi bir duvar ya da borunuzun kırılmasını istemiyorsanız firmamıza başvurarak arıza tespiti için en yakın tarihe randevu oluşturabilirsiniz.

Bağcılar Su Kaçağı Bulma

Bağcılar su kaçağı bulma işlemlerinde kameralı sistemlerin yanı sıra farklı uygulamaların olduğu da bilinmektedir. Fakat kamera ile yapılmakta olan işlemler çok daha hızlı ve kolay olacağı için diğer yöntemlere göre daha etkili bir alternatif olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Su kaçağı bulma işlemleri en önemli işlem adımı olarak bilinmesine rağmen onarma işlemlerinde de hangi tekniğin kullanılacağı, arıza onarımında alınacak sonucu önemli ölçüde etkileyecek bir faktördür.

Bağcılar Tıkanıklık Açma Firması

Su tesisatında bakım ve onarım işlemleri yapmakta olan firmamız, Bağcılar tıkanıklık açma firması olarak sektör içerisinde adından sıkça söz ettirmektedir. Yalnızca Bağcılar bölgesinde değil aynı zamanda yakın ilçelerde de hizmet sunarak, profesyonel onarım işlemlerimizi sürdürmekteyiz.

Bağcılar Temiz Su Tesisatçısı

Ay Tesisat firmamızın hizmetleri kapsamında hem temiz su hem de pis su tesisatlarında onarım işlemleri yapılmaktadır.Bağcılar temiz su tesisatçısı olarak bilinen firmamız bünyesinde yapılan işlemlerde farklı materyaller kullanıldığı gibi alanında uzman personeller ile çalıştığımız için arızalarınız çok kısa süre içerisinde çözümlenebilmektedir.

Sizler de farklı mekanlarda yaşamış olduğunuz su tesisatı problemlerinizi çözümleyebilmek için firmamız başvurabilirsiniz. Kamera ile arızanız tespit edildikten sonra yapılacak olan onarım işlemleri sizinle paylaşılarak sürece başlanmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Biz?

Fiyat politikamız; bizi tanımanızı, karşılıklı güven ve daha fazla garanti sunmamızı sağlayan bir başlangıçtır. Ayrıca kalite ve prensiplerimize olan bağlılığımız, müşterilerimizle uzun soluklu işler yapmamızı sağlamaktadır. 

Firmamızda normal dairelerde su kaçağı tespiti ücreti 150TL 'dir.  Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 49TL 59TL 69TL 79TL 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, temiz suya bakmak için 99TL + pis suya bakmak için 99TL + kalorifer tesisatına bakmak için 99TL ve kamera görüntülemesi için 99TL isteyerek bizim 150TL 'ye yaptığımız su kaçağı tespiti işemini 400-500 TL gibi fiyatlara yapmaktadırlar.

Ayrıca en basit su tesisat kaynağını firmamız 150-250TL arasındaki fiyatlara yaparken, bu fimalar 500-1000 TL arasında afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Lütfen bu duruma dikkat edin işi vermeden önce tüm daireye tüm tesisatlara bakıp bakmadıklarını sorun.

Firmamız, tüm tıkanıklık açma işlemlerinde 2 adet robot cihaz kullanmaktadır. 1. cihaz tıkanıklığı açan cihaz, 2. cihaz tıkanıklığı açtıktan sonra hattınızın neden tıkandığını gösteren kameradır. Tıkanıklık işlemlerinde normal giderler 150TL ana giderler 300 TL ye açılmaktadır. Bunun dışında asla ek bir ücret alınmamaktadır.

Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, normal gideri 100 TL açıyorum diyorsa ekstradan 150-250TL arasında kamera görüntüleme ücreti istemektedir. Ayrıca tıkanıklık açılmıyor gibi gösterip yay yetmiyor diyerek daha fazla yay göndermek için her ek boy yay için 100TL ek ücret talep etmektedir. Firmamızın herşey dahil 150 TL ye açtığı normal gider tıkanıklığını 500-600TL gibi afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Bu ücret ana giderlerde 500-1500TL gibi uçuk rakamlara ulaşmaktadır.

Lütfen bu duruma dikkat edin, işi vermeden önce telefonda, asla ek bir ücret ödemeyeceğinizi belirtin.

Firmamız, petek temizleme işlemlerini kimyasal ilaç ve robot cihazlar ile yapmaktadır. 6 peteğe kadar normal bir daire petek temizliği ücreti 150TL, 12 peteğe kadar dubleks dairelere 250TL ücret almaktayız. Ayrıca kombi mekanik bakımı 100TL, sadece filtre bakımı 50 TL'dir. 

Bazı firmalar kimyasal ilacın zarar verdiğini, petekleri deldiğini söyleyerek 75TL lik ilaç maliyetinden kaçarak, sadece suyla yıkamayı teklif etmektedir. Bu işlem asla petek içindeki yağı pisliği çözmez ve verdiğiniz para boşa gider. Bulaşık makinesi yada çamaşır makinesi nasıl deterjansız temiz yıkama işlemi yapamazsa bu cihazlarda petekleri tek başına tam olarak yıkayamaz. Çift kompresörlü makine kullanarak daha iyi temizleyeceğini söylerek sizden 2 kat ücret isteyen yada petekleri yıkadıktan sonra içerisine koruyucu atarak bu temizliğin ömrünü 3 4 seneye yükselteceğini vaat edenlere inanmayın. Petekler yazın kapalı kalınca içerideki kaynar su, çaydanlığın altında soğuyunca kireç bırakan su gibi kireç bırakır ve kanalları tıkar bu yüzden su devir daim edemediği için ne kadar yakarsanız yakın evinizi düzgün ısıtmaz. Yani işin doğrusu her sene temizlik yaptırmanız en sağlıklısıdır.  

 

Firmamızdan istemiş olduğunuz servis öncesinde işin yapılacağı mekana gelir. Sonra arızalı nokta bulunur yada yapılacak işlem yapılır sonrasında ödemeyi personelimize kredi kartıyla yada nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Şirket politikamız gereğince yapılan tüm işlemlere firma tarafından verilen sözleşme ile1 yıl garantili verilmektedir. Memnun kalmadığınız takdirde hizmet yeniden sağlanmaktadır.

Hemen Ara Whatsapp