• Fatih Mahallesi 246 Sokak No : 10 Esenler - İstanbul/Türkiye
Bahçelievler Su Tesisatçısı

Bahçelievler Su Tesisatçısı

Bahçelievler su tesisatçısı arayan müşterilerimiz için Ay Tesisat olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bahçelievler’in yanı sıra İstanbul il sınırları içerisinde farklı ilçelerde de hizmet kalitemizi ulaştırmaktayız. Su tesisatı alanında yaşanan arıza durumları farklı nedenler ile ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle öncelikli olarak arızanın neden oluştuğu tespit edilmekte ve oluşan bu arızanın giderilmesi için nasıl bir işlem yapılacağı konusunda bilgi paylaşımında bulunulmaktadır.

Evinizin iç kısmında ya da dış kısmında oluşan tesisat sorunlarınızı gidermek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde oluşan su tesisatı sorunlarınızı giderebilir ve alt yapınızı daha güçlü bir hale getirebilirsiniz.

Bahçelievler Kameralı Su Tesisatçısı

Bahçelievler bölgesinde hizmet vermekte olan firmamız arıza tespitinde kameralı cihazları kullanmaktadır. Tesisatın önünde olan duvarların yıkılmasına, boruların kırılmasına gerek kalmadan da kameralı izleme sistemi ile tesisatın arıza tespiti kolay bir biçimde yapılabilmektedir. Firmamız, Bahçelievler kameralı su tesisatçısı olarak sektör içerisinde önemli çalışmalara imza atmaktadır. Klasik bakım ve onarım çalışmalarından farklı olarak kamera ile inceleme yapıldığı için işlemlerin daha hızlı ve kolay yürütülmesi sağlanmaktadır.

Su tesisatı arıza tespitinde kullanılmakta olan bu cihazlar sayesinde aynı zamanda işlemlerin yapılması güvenli bir biçimde sağlanmaktadır. Klasik sistemlerde arıza için birden fazla yıkım da söz konusu olurken kamera ile yapılan incelemeler arızanın direkt tespit edilmesini mümkün kılmaktadır.

Arızaların tespit edilmesinden sonra onarım işlemlerinde arızanın türüne ve kaynağına bağlı olarak farklı adımlar takip edilebilmektedir. Sizler de arıza tespitlerinizin ve onarım çalışmalarınızın yapılması için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bahçelievler Su Kaçağı Bulma

Bahçelievler su kaçağı bulma işlemlerinin yapılması bakım ve onarım çalışmalarının en önemli adımı olarak uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Arızanın doğru tespit edilmesi sayesinde onarım çalışmalarına da başlanmaktadır. Arıza tespit edilme adımlarında hangi yöntemlerin kullanılacağı tesisatın yapısına bağlı olarak da değişkenlik göstermektedir. Eski tesisatlar ile yeni sisteme sahip olan tesisat sistemlerinin birbirinden farklı çözüm alternatifleri bulunmaktadır.

Bahçelievler Tıkanıklık Açma

Firmamız tarafından yürütülmekte olan onarım çalışmaları farklı kategorilerde sunulmaktadır. Bahçelievler tıkanıklık açma firması olarak firmamız, lavabo klozet pimaş logar mutfak gibi tıkalı hatları kırmadan robot cihazla açmaktadır. Temiz su tesisatçısı olarak iki farklı kategori bulunmakta olup tesisat özellikleri de buna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Bahçelievler Temiz Su Tesisatçısı

Ay Tesisat adıyla uzun yıllardır sunmuş olduğumuz arıza onarım işlemlerinde temiz su tesisatlarına yönelik de onarım çalışmaları yapılmaktadır.Bahçelievler temiz su tesisatçısı arayan müşterilerimiz için uzman personellerimiz tarafından kısa süre içerisinde destek verilmektedir.

Temiz su tesisatı işlemleri daha kolay ve hızlı bir biçimde çözülen arızalar olmasının yanı sıra bazı tesisat yapılarında oluşan temel problemler nedeniyle daha büyük bir değişiklik yapılması gerekebilmektedir. Bu nedenle öncelikli olarak arıza durumunuzun öğrenilmesi ve buna uygun bir onarım sürecinin belirlenmesi gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Biz?

Fiyat politikamız; bizi tanımanızı, karşılıklı güven ve daha fazla garanti sunmamızı sağlayan bir başlangıçtır. Ayrıca kalite ve prensiplerimize olan bağlılığımız, müşterilerimizle uzun soluklu işler yapmamızı sağlamaktadır. 

Firmamızda normal dairelerde su kaçağı tespiti ücreti 150TL 'dir.  Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 49TL 59TL 69TL 79TL 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, temiz suya bakmak için 99TL + pis suya bakmak için 99TL + kalorifer tesisatına bakmak için 99TL ve kamera görüntülemesi için 99TL isteyerek bizim 150TL 'ye yaptığımız su kaçağı tespiti işemini 400-500 TL gibi fiyatlara yapmaktadırlar.

Ayrıca en basit su tesisat kaynağını firmamız 150-250TL arasındaki fiyatlara yaparken, bu fimalar 500-1000 TL arasında afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Lütfen bu duruma dikkat edin işi vermeden önce tüm daireye tüm tesisatlara bakıp bakmadıklarını sorun.

Firmamız, tüm tıkanıklık açma işlemlerinde 2 adet robot cihaz kullanmaktadır. 1. cihaz tıkanıklığı açan cihaz, 2. cihaz tıkanıklığı açtıktan sonra hattınızın neden tıkandığını gösteren kameradır. Tıkanıklık işlemlerinde normal giderler 150TL ana giderler 300 TL ye açılmaktadır. Bunun dışında asla ek bir ücret alınmamaktadır.

Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, normal gideri 100 TL açıyorum diyorsa ekstradan 150-250TL arasında kamera görüntüleme ücreti istemektedir. Ayrıca tıkanıklık açılmıyor gibi gösterip yay yetmiyor diyerek daha fazla yay göndermek için her ek boy yay için 100TL ek ücret talep etmektedir. Firmamızın herşey dahil 150 TL ye açtığı normal gider tıkanıklığını 500-600TL gibi afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Bu ücret ana giderlerde 500-1500TL gibi uçuk rakamlara ulaşmaktadır.

Lütfen bu duruma dikkat edin, işi vermeden önce telefonda, asla ek bir ücret ödemeyeceğinizi belirtin.

Firmamız, petek temizleme işlemlerini kimyasal ilaç ve robot cihazlar ile yapmaktadır. 6 peteğe kadar normal bir daire petek temizliği ücreti 150TL, 12 peteğe kadar dubleks dairelere 250TL ücret almaktayız. Ayrıca kombi mekanik bakımı 100TL, sadece filtre bakımı 50 TL'dir. 

Bazı firmalar kimyasal ilacın zarar verdiğini, petekleri deldiğini söyleyerek 75TL lik ilaç maliyetinden kaçarak, sadece suyla yıkamayı teklif etmektedir. Bu işlem asla petek içindeki yağı pisliği çözmez ve verdiğiniz para boşa gider. Bulaşık makinesi yada çamaşır makinesi nasıl deterjansız temiz yıkama işlemi yapamazsa bu cihazlarda petekleri tek başına tam olarak yıkayamaz. Çift kompresörlü makine kullanarak daha iyi temizleyeceğini söylerek sizden 2 kat ücret isteyen yada petekleri yıkadıktan sonra içerisine koruyucu atarak bu temizliğin ömrünü 3 4 seneye yükselteceğini vaat edenlere inanmayın. Petekler yazın kapalı kalınca içerideki kaynar su, çaydanlığın altında soğuyunca kireç bırakan su gibi kireç bırakır ve kanalları tıkar bu yüzden su devir daim edemediği için ne kadar yakarsanız yakın evinizi düzgün ısıtmaz. Yani işin doğrusu her sene temizlik yaptırmanız en sağlıklısıdır.  

 

Firmamızdan istemiş olduğunuz servis öncesinde işin yapılacağı mekana gelir. Sonra arızalı nokta bulunur yada yapılacak işlem yapılır sonrasında ödemeyi personelimize kredi kartıyla yada nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Şirket politikamız gereğince yapılan tüm işlemlere firma tarafından verilen sözleşme ile1 yıl garantili verilmektedir. Memnun kalmadığınız takdirde hizmet yeniden sağlanmaktadır.

Hemen Ara Whatsapp