• Fatih Mahallesi 246 Sokak No : 10 Esenler - İstanbul/Türkiye
Banyo Tuvalet Tadilatı

Banyo Tuvalet Tadilatı

Banyo ve tuvalet tadilatı hizmetimizi, İstanbul genelinde sunarak tesisat sorunlarınızdan, fayans yenileme işlemlerinize kadar geniş bir yelpazede çözümü sunuyoruz. Tadilat hizmetlerimizde müşteri odaklı fiyatlar ve kaliteli işçilik ile sizleri buluşturuyoruz.

Banyo Tuvalet Tadilatı Fiyatları

Banyo tuvalet tadilatı fiyatları banyonuzda gerçekleşen hasarların düzeyine göre belirlenmektedir. Banyonuzda pek çok faklı soruna karşılaşabilirsiniz. Lavabo, gider gibi alanlarda hasarlar oluşabilir, fayanslar artık eskimiş ve kırılmış olabilir bu hasarları gidermek için farklı tadilat tekniklerini uygular, fiyatlarımızda buna göre belirleriz.

Diğer yandan banyo tesisatınızdaki işçilik hataları için, lavabo ve gider tıkanıklıkları için, tesisat arızaları ve su kaçakları için Ay Tesisat olarak hizmet desteğimizi sunuyoruz. Kırılan ve yıpranan fayanslarınızın yerine yeni tip kalebodur seramik ve granit fayans döşemelerini gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimiz sırasında, seçtiğiniz tadilat işlemine göre değişen, müşteri odaklı fiyatları sizlerle buluşturuyoruz.

Tuvalet Tadilatı Fiyatları

Tuvaletlerde tıkanıklık, tesisat su kaçağı, zemin ve duvar döşemesinde bozulma, vanalarda, musluklarda arıza gibi farklı problemleri yaşayabilirsiniz. Bunların tümü için farklı tadilat tekniklerini uygular, soruna en doğru şekilde müdahale gerçekleştiririz. Hangi konuda hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, tuvalet tadilat fiyatları hakkın belirlemelerimizi de buna göre müşteri odaklı tutarlarımız üzerinden yapıyoruz.

Küçük Banyo Tadilatı

Küçük banyo tadilatı yaptırmak taleplerinizi bize ilettiğinizde kaliteli işçiliği benimseyen tadilat ekibimizi adreslerinize yönlendiriyoruz. İlk adımda keşfi yaparak banyonuzda yer alan sorunları sizlere açıklıyoruz. Küçük banyo tadilatında tesisata ilişkin hasarları kırmadan dökmeden tespit ettiğimiz bilmenizi isteriz. Ay Tadilat olarak termal kamera ve akustik dinleme cihazı kullanıp, zemin ve fayans dışında sızıntı noktalarını tespit ediyoruz.

Tadilat için sadece sorunlu alana en yakın bölgeyi açarak, tesisat değişimini veya onarımını gerçekleştiriyoruz. Ardından kaliteli işçilik ile bir veya 2 adet fayanslık alanı kapatarak, temiz bir ortamı sizlere bırakıyoruz. Hizmetimiz sonunda tesisatınız tam işlevli hale ulaşmaktadır. Diğer yandan fayans döşeme ve tıkanıklık açma hizmetlerimiz ile de yanınızda yer alıyoruz.

Mutfak Banyo Tadilat

Mutfak banyo tadilat hizmetini İstanbul geneline sunarak, yaşadığınız yer neresi olursa olsun sizlere ideal sürede ulaşıyoruz. Mutfağınızda lavabo, gider tıkanıklığı, fayanslarda ve zeminde hasarlar, kırılmalar, tesisat su kaçakları bulunuyorsa, bunların tümümü çözüme kavuşturmak için hizmet sunuyoruz.

Mutfak ve banyo tuvalet tadilatı alanında su kaçağı problemlerini kameralı cihazımız ile tespit ediyoruz. Sizinde tercihlerinize bağlı olarak noktasal tespit ardından tadilatı gerçekleştiriyoruz. Eğer eskiyen fayanslarınızı onarmak istiyorsanız, mutfak ve banyo fayans döşeme hizmetimizle yanınızda yer alıyoruz.

Tuvalet Tadilatı

Tuvalet tadilatı hizmetimiz kapsamında tesisat arızalarından su kaçaklarına, fayans yenilemeden tuvalet tıkanıklıklarını gidermeye kadar her alan işlem gerçekleştiriyoruz. Robot cihazlarımız, kameralarımız ve akustik ses ölçer ile tüm sorunları alanı kırmadan dökmeden tespit ediyoruz. Noktasal tespit ardından sadece gerekli alana tamirat veya değişim gerçekleştirerek, zahmetsiz banyo tuvalet tadilatı sürecini sizlere sunuyoruz. Kaliteli işçilik ile onarım alanlarını kapatarak, şık ve temiz bir banyoyu, tem işlevli tesisatı sizlere teslim ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Biz?

Fiyat politikamız; bizi tanımanızı, karşılıklı güven ve daha fazla garanti sunmamızı sağlayan bir başlangıçtır. Ayrıca kalite ve prensiplerimize olan bağlılığımız, müşterilerimizle uzun soluklu işler yapmamızı sağlamaktadır. 

Firmamızda normal dairelerde su kaçağı tespiti ücreti 150TL 'dir.  Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 49TL 59TL 69TL 79TL 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, temiz suya bakmak için 99TL + pis suya bakmak için 99TL + kalorifer tesisatına bakmak için 99TL ve kamera görüntülemesi için 99TL isteyerek bizim 150TL 'ye yaptığımız su kaçağı tespiti işemini 400-500 TL gibi fiyatlara yapmaktadırlar.

Ayrıca en basit su tesisat kaynağını firmamız 150-250TL arasındaki fiyatlara yaparken, bu fimalar 500-1000 TL arasında afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Lütfen bu duruma dikkat edin işi vermeden önce tüm daireye tüm tesisatlara bakıp bakmadıklarını sorun.

Firmamız, tüm tıkanıklık açma işlemlerinde 2 adet robot cihaz kullanmaktadır. 1. cihaz tıkanıklığı açan cihaz, 2. cihaz tıkanıklığı açtıktan sonra hattınızın neden tıkandığını gösteren kameradır. Tıkanıklık işlemlerinde normal giderler 150TL ana giderler 300 TL ye açılmaktadır. Bunun dışında asla ek bir ücret alınmamaktadır.

Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, normal gideri 100 TL açıyorum diyorsa ekstradan 150-250TL arasında kamera görüntüleme ücreti istemektedir. Ayrıca tıkanıklık açılmıyor gibi gösterip yay yetmiyor diyerek daha fazla yay göndermek için her ek boy yay için 100TL ek ücret talep etmektedir. Firmamızın herşey dahil 150 TL ye açtığı normal gider tıkanıklığını 500-600TL gibi afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Bu ücret ana giderlerde 500-1500TL gibi uçuk rakamlara ulaşmaktadır.

Lütfen bu duruma dikkat edin, işi vermeden önce telefonda, asla ek bir ücret ödemeyeceğinizi belirtin.

Firmamız, petek temizleme işlemlerini kimyasal ilaç ve robot cihazlar ile yapmaktadır. 6 peteğe kadar normal bir daire petek temizliği ücreti 150TL, 12 peteğe kadar dubleks dairelere 250TL ücret almaktayız. Ayrıca kombi mekanik bakımı 100TL, sadece filtre bakımı 50 TL'dir. 

Bazı firmalar kimyasal ilacın zarar verdiğini, petekleri deldiğini söyleyerek 75TL lik ilaç maliyetinden kaçarak, sadece suyla yıkamayı teklif etmektedir. Bu işlem asla petek içindeki yağı pisliği çözmez ve verdiğiniz para boşa gider. Bulaşık makinesi yada çamaşır makinesi nasıl deterjansız temiz yıkama işlemi yapamazsa bu cihazlarda petekleri tek başına tam olarak yıkayamaz. Çift kompresörlü makine kullanarak daha iyi temizleyeceğini söylerek sizden 2 kat ücret isteyen yada petekleri yıkadıktan sonra içerisine koruyucu atarak bu temizliğin ömrünü 3 4 seneye yükselteceğini vaat edenlere inanmayın. Petekler yazın kapalı kalınca içerideki kaynar su, çaydanlığın altında soğuyunca kireç bırakan su gibi kireç bırakır ve kanalları tıkar bu yüzden su devir daim edemediği için ne kadar yakarsanız yakın evinizi düzgün ısıtmaz. Yani işin doğrusu her sene temizlik yaptırmanız en sağlıklısıdır.  

 

Firmamızdan istemiş olduğunuz servis öncesinde işin yapılacağı mekana gelir. Sonra arızalı nokta bulunur yada yapılacak işlem yapılır sonrasında ödemeyi personelimize kredi kartıyla yada nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Şirket politikamız gereğince yapılan tüm işlemlere firma tarafından verilen sözleşme ile1 yıl garantili verilmektedir. Memnun kalmadığınız takdirde hizmet yeniden sağlanmaktadır.

Hemen Ara Whatsapp