• Fatih Mahallesi 246 Sokak No : 10 Esenler - İstanbul/Türkiye
Kalebodur Fayans Döşeme

Kalebodur Fayans Döşeme

Kalebodur fayans döşeme ile eviniz ve iş yerinizdeki dekorasyon tipine uygun zemin görünümünü oluşturabilirsiniz. Ay Tesisat olarak İstanbul’da kalebodur fayans döşeme hizmeti vererek, banyolarınızı, mutfaklarınızı şık alanlara dönüştürüyoruz. Eski yüzeyler için kalıntıları kazıma ve gerekli onarımları gerçekleştirdikten sonra kaliteli işçiliğimizle fayansları döşüyoruz.

Banyo Kalebodur Döşeme

Banyo kalebodur fayans döşeme hizmetimiz ile banyolarınızın havasını değiştirecek olan şık fayansları ustalıkla döşüyoruz. Kalebodur fayans döşeme için uygulama yapacağımız alanı önceden kir ve tozlardan arındırıyoruz. Bu işlemimiz ardından temiz zemine veya duvara astarımız uyguluyoruz. Önceden zemin ve duvar ölçülerine dikkat ederek kestiğimiz fayanslarımızı ilk sırayı atayıp, döşemeye başlıyoruz.

Standartlara uygun olarak 10 mm’lik taraklama malası ile özel yapıştırma harcımızı uygulayarak, sağlam ve uzun ömürlü döşemeyi yaşam alanlarınıza kazandırıyoruz. Ay tesisat olarak kaliteli işçiliği sunmanın yanında yapışma oranı kontrol edişmiş, sağlam kalebodurları ev ve ofislerinize kazandırmayı amaçlıyoruz.

Fayans Döşeme Ustası

Kalebodur fayans döşeme ustası personelimiz ile banyo, tuvalet, mutfak gibi ıslak zemin alanlarına veya duvar bölümüne aklınızda yer alan şık fayansları döşüyoruz. Özellikle zemine kalebodur fayans döşeme işlemlerinizde ölçüm aletlerimizden destek alarak uygun eğimde fayans döşemeyi gerçekleştiriyoruz.

İş yeri, restoran, konut mutfağı ve banyosu, apartman içi gibi aklınıza gelebilecek her alanda şık kalebodur fayansları kullanmak için kalebodur fayans döşeme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Seramik Döşeme

Seramik fayans döşeme çalışma ve yaşam alanınızı oldukça şık gösteren, modern dekorasyonu öne alan bir uygulamadır. Seramik kalebodur fayans döşemesiyle kaliteli bir görünümü yansıtmak için ise döşeme şartlarında fayans eğriliklerinin oluşmaması gerekir. Doğru yapılmayan döşemler ardından fayanslar ne kadar güzel seçilmiş olsa da yamuk görünüme bağlı olarak estetik dışı görünüm oluşur.

Ay tesisat olarak, seramik kalebodur fayans döşeme işlemimizde fayansları ekleyeceğimiz zemin için düzgün bir şap hazırlıyoruz. Diğer bir ifade ile zemini veya duvarı fayans döşeme için en uygun hale getiriyoruz. Özel yapıştırıcıyı yüksek oranda harcama hatasından kaçınarak, fayanslarınızı titizlikle döşüyoruz. Bu kapsamda derz bölümleri temiz ve şık görünene, ölçüleri ala tam uyan şık fayans döşemeleri gerçekleştiriyoruz.

Mutfak Fayans Döşeme

Mutfak seramik fayans döşeme ve granit döşeme yaptırma amacındaysanız, profesyonel fayans döşeme ekibimiz ile yanınızda yer alıyoruz. Mutfağınıza seramik fayansa ve granit döşerken, zeminin mutlaka kirlerden arınmış olmasına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda karoların sadece gereken adedini kesme makinelerimiz ile odalarınızın zemin ölçüsüne tam uyumu yakalayacak hale getiriyoruz. Bu işlem ile köşelerde kullanacağımız fayanslar diğer alanlardaki fayans döşeme ile tam uyumu yakalamaktadır. İstanbul genelinde verdiğimiz profesyonel kalebodur fayans döşeme hizmetimizden bulunduğunuz semt fark etmeksizin destek alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Biz?

Fiyat politikamız; bizi tanımanızı, karşılıklı güven ve daha fazla garanti sunmamızı sağlayan bir başlangıçtır. Ayrıca kalite ve prensiplerimize olan bağlılığımız, müşterilerimizle uzun soluklu işler yapmamızı sağlamaktadır. 

Firmamızda normal dairelerde su kaçağı tespiti ücreti 150TL 'dir.  Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 49TL 59TL 69TL 79TL 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, temiz suya bakmak için 99TL + pis suya bakmak için 99TL + kalorifer tesisatına bakmak için 99TL ve kamera görüntülemesi için 99TL isteyerek bizim 150TL 'ye yaptığımız su kaçağı tespiti işemini 400-500 TL gibi fiyatlara yapmaktadırlar.

Ayrıca en basit su tesisat kaynağını firmamız 150-250TL arasındaki fiyatlara yaparken, bu fimalar 500-1000 TL arasında afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Lütfen bu duruma dikkat edin işi vermeden önce tüm daireye tüm tesisatlara bakıp bakmadıklarını sorun.

Firmamız, tüm tıkanıklık açma işlemlerinde 2 adet robot cihaz kullanmaktadır. 1. cihaz tıkanıklığı açan cihaz, 2. cihaz tıkanıklığı açtıktan sonra hattınızın neden tıkandığını gösteren kameradır. Tıkanıklık işlemlerinde normal giderler 150TL ana giderler 300 TL ye açılmaktadır. Bunun dışında asla ek bir ücret alınmamaktadır.

Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, normal gideri 100 TL açıyorum diyorsa ekstradan 150-250TL arasında kamera görüntüleme ücreti istemektedir. Ayrıca tıkanıklık açılmıyor gibi gösterip yay yetmiyor diyerek daha fazla yay göndermek için her ek boy yay için 100TL ek ücret talep etmektedir. Firmamızın herşey dahil 150 TL ye açtığı normal gider tıkanıklığını 500-600TL gibi afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Bu ücret ana giderlerde 500-1500TL gibi uçuk rakamlara ulaşmaktadır.

Lütfen bu duruma dikkat edin, işi vermeden önce telefonda, asla ek bir ücret ödemeyeceğinizi belirtin.

Firmamız, petek temizleme işlemlerini kimyasal ilaç ve robot cihazlar ile yapmaktadır. 6 peteğe kadar normal bir daire petek temizliği ücreti 150TL, 12 peteğe kadar dubleks dairelere 250TL ücret almaktayız. Ayrıca kombi mekanik bakımı 100TL, sadece filtre bakımı 50 TL'dir. 

Bazı firmalar kimyasal ilacın zarar verdiğini, petekleri deldiğini söyleyerek 75TL lik ilaç maliyetinden kaçarak, sadece suyla yıkamayı teklif etmektedir. Bu işlem asla petek içindeki yağı pisliği çözmez ve verdiğiniz para boşa gider. Bulaşık makinesi yada çamaşır makinesi nasıl deterjansız temiz yıkama işlemi yapamazsa bu cihazlarda petekleri tek başına tam olarak yıkayamaz. Çift kompresörlü makine kullanarak daha iyi temizleyeceğini söylerek sizden 2 kat ücret isteyen yada petekleri yıkadıktan sonra içerisine koruyucu atarak bu temizliğin ömrünü 3 4 seneye yükselteceğini vaat edenlere inanmayın. Petekler yazın kapalı kalınca içerideki kaynar su, çaydanlığın altında soğuyunca kireç bırakan su gibi kireç bırakır ve kanalları tıkar bu yüzden su devir daim edemediği için ne kadar yakarsanız yakın evinizi düzgün ısıtmaz. Yani işin doğrusu her sene temizlik yaptırmanız en sağlıklısıdır.  

 

Firmamızdan istemiş olduğunuz servis öncesinde işin yapılacağı mekana gelir. Sonra arızalı nokta bulunur yada yapılacak işlem yapılır sonrasında ödemeyi personelimize kredi kartıyla yada nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Şirket politikamız gereğince yapılan tüm işlemlere firma tarafından verilen sözleşme ile1 yıl garantili verilmektedir. Memnun kalmadığınız takdirde hizmet yeniden sağlanmaktadır.

Hemen Ara Whatsapp