• Fatih Mahallesi 246 Sokak No : 10 Esenler - İstanbul/Türkiye
Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti ve tamiri hem daire hem de bina tadilatlarında şüphesiz en profesyonel müdahaleyi gerektiren süreçlerin başında yer alırlar. Eğer deneme yanılma yöntemi ile su kaçağını tespit edecek bir ekipten destek alırsanız, yapıda kirliliğin ve tahribatın meydana geldiğin görebilirsiniz. Tespitin birkaç gün sürmesini önleyen ve kirlilik yaratmayan kameralı cihazla su kaçağı tespiti hizmetimizle,  noktasal tespiti gerçekleştiriyoruz. Ay Tesisat olarak, sizinde ihtiyacınıza bağlı olarak kaçak tespiti ardından tamir ve tesisat değişim desteklerimizi sunuyoruz.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma hizmetimizde iş yeri veya konut tesisatınızda zamanla muhtelif sebeplere bağlı oluşan çatlakları ve delinmeleri noktasal olarak tespit ediyoruz. Tesisatlar delinme, çatlama, borular arası bağlantılarda işçilik hatasına bağlı aralıklı yapı sebebiyle sızıntıları meydana getirebilirler. Bu sızıntılar ise ilerleyen süreç içinde kendilerini çok farklı noktalardan dışa atabilirler. Duvarlarınızda, parkelerinizde neme ve kabarmalara yol açarlar.

Su kaçağı tespiti işlemlerimizle yaşam alanınızda hem dekorasyonu hem de sağlıksal koşulları bozan kaçakları ideal sürede buluyoruz. Ardından onarım veya gerekli tesisat değişim desteğimiz sunarak, ileri oluşabilecek rutubet, kabarma, nemlenme risklerinden korunabilmenizi sağlıyoruz.

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Kırmadan su kaçağı tamiri gerçekleştirdiğimizde, yaşam alanınızda her hangi bir dağınıklığın ortaya çıkmasını önlüyoruz. Yaşam alanınıza ve iş yerinize şantiye alanına çeviren su kaçağı tespitlerinden kaçınmak için kırmadan sızıntı tespiti yöntemini tercih etmenize fayda bulunmaktadır. Su kaçağı olan alanı bulana kadar tesisat hattında defalarca farklı bölgeleri kırmak akıllıca bir uygulama değildir.

Ay Tesisat olarak kırmadan su kaçağı tepsini yaptıktan sonra tek bir noktadan tesisata ulaşarak onarım gerçekleştiriyoruz. Çünkü termal kameralarımız sızıntının olduğu noktayı net şekilde ekran üzerinden bizlere aktarıyorlar. Ekibimiz ise belirlenen noktaya denk gelen yeri açarak, tesisat onarımını veya parça değişimini yapıyorlar. Ardından kaliteli işçilik ile bir veya 2 fayanslık alanı kapatarak, işlemlerimiz sonlandırıyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti sizin için zahmetsiz koşulları sunduğumuz su kaçağı tespit yöntemimizdir. İç, dış, sıcak, soğuk, kirli, temiz su tesisatları fark etmeksizin her alanda sorunları ideal sürede tespit eder, gerekli onarım ve değişim desteğimiz sizlere veririz.

Günümüzde artık soğuk su hatlarındaki küçük bir kaçağı bile kameralı cihazlarımız yardımıyla tespit edebiliyoruz. Çünkü termal kameralarımız suyun soğukluk ve sıcaklık ölçülerini hassas şekilde algılayarak, noktasal tespiti gerçekleştirmektedirler.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla su kaçağı tespiti yaparken yaparken hem kameralı cihazımızdan hem de akustik ses dinleme cihazımızdan yararlanıyoruz. Bu sayede gerçekçi sonuçlara ulaşıyoruz. İstanbul’un her ilinde bina yapısı fark etmeksizin tesisat su kaçaklarına çözüm bulmak amacıyla ekiplerimizi desteğinden yararlanmayı talep edebilirsiniz.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Cihazla su kaçağı bulma, geleneksel su kaçağı bulma işlemlerinin yarattığı maddi ve manevi sıkıntıların tümünü ortadan kaldırmaktadır. Akustik ses ölçer ve termal kamera ile su kaçlarını her tesisat tipinde tespit ederek, gerekli tamir işlemlerini sunuyoruz. Geleneksel su kaçağı tespiti ardından oluşan, geniş alandaki hasarları onarmak için gerekli ekstra masrafları artık düşünmeyeceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Biz?

Fiyat politikamız; bizi tanımanızı, karşılıklı güven ve daha fazla garanti sunmamızı sağlayan bir başlangıçtır. Ayrıca kalite ve prensiplerimize olan bağlılığımız, müşterilerimizle uzun soluklu işler yapmamızı sağlamaktadır. 

Firmamızda normal dairelerde su kaçağı tespiti ücreti 150TL 'dir.  Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 49TL 59TL 69TL 79TL 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, temiz suya bakmak için 99TL + pis suya bakmak için 99TL + kalorifer tesisatına bakmak için 99TL ve kamera görüntülemesi için 99TL isteyerek bizim 150TL 'ye yaptığımız su kaçağı tespiti işemini 400-500 TL gibi fiyatlara yapmaktadırlar.

Ayrıca en basit su tesisat kaynağını firmamız 150-250TL arasındaki fiyatlara yaparken, bu fimalar 500-1000 TL arasında afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Lütfen bu duruma dikkat edin işi vermeden önce tüm daireye tüm tesisatlara bakıp bakmadıklarını sorun.

Firmamız, tüm tıkanıklık açma işlemlerinde 2 adet robot cihaz kullanmaktadır. 1. cihaz tıkanıklığı açan cihaz, 2. cihaz tıkanıklığı açtıktan sonra hattınızın neden tıkandığını gösteren kameradır. Tıkanıklık işlemlerinde normal giderler 150TL ana giderler 300 TL ye açılmaktadır. Bunun dışında asla ek bir ücret alınmamaktadır.

Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, normal gideri 100 TL açıyorum diyorsa ekstradan 150-250TL arasında kamera görüntüleme ücreti istemektedir. Ayrıca tıkanıklık açılmıyor gibi gösterip yay yetmiyor diyerek daha fazla yay göndermek için her ek boy yay için 100TL ek ücret talep etmektedir. Firmamızın herşey dahil 150 TL ye açtığı normal gider tıkanıklığını 500-600TL gibi afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Bu ücret ana giderlerde 500-1500TL gibi uçuk rakamlara ulaşmaktadır.

Lütfen bu duruma dikkat edin, işi vermeden önce telefonda, asla ek bir ücret ödemeyeceğinizi belirtin.

Firmamız, petek temizleme işlemlerini kimyasal ilaç ve robot cihazlar ile yapmaktadır. 6 peteğe kadar normal bir daire petek temizliği ücreti 150TL, 12 peteğe kadar dubleks dairelere 250TL ücret almaktayız. Ayrıca kombi mekanik bakımı 100TL, sadece filtre bakımı 50 TL'dir. 

Bazı firmalar kimyasal ilacın zarar verdiğini, petekleri deldiğini söyleyerek 75TL lik ilaç maliyetinden kaçarak, sadece suyla yıkamayı teklif etmektedir. Bu işlem asla petek içindeki yağı pisliği çözmez ve verdiğiniz para boşa gider. Bulaşık makinesi yada çamaşır makinesi nasıl deterjansız temiz yıkama işlemi yapamazsa bu cihazlarda petekleri tek başına tam olarak yıkayamaz. Çift kompresörlü makine kullanarak daha iyi temizleyeceğini söylerek sizden 2 kat ücret isteyen yada petekleri yıkadıktan sonra içerisine koruyucu atarak bu temizliğin ömrünü 3 4 seneye yükselteceğini vaat edenlere inanmayın. Petekler yazın kapalı kalınca içerideki kaynar su, çaydanlığın altında soğuyunca kireç bırakan su gibi kireç bırakır ve kanalları tıkar bu yüzden su devir daim edemediği için ne kadar yakarsanız yakın evinizi düzgün ısıtmaz. Yani işin doğrusu her sene temizlik yaptırmanız en sağlıklısıdır.  

 

Firmamızdan istemiş olduğunuz servis öncesinde işin yapılacağı mekana gelir. Sonra arızalı nokta bulunur yada yapılacak işlem yapılır sonrasında ödemeyi personelimize kredi kartıyla yada nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Şirket politikamız gereğince yapılan tüm işlemlere firma tarafından verilen sözleşme ile1 yıl garantili verilmektedir. Memnun kalmadığınız takdirde hizmet yeniden sağlanmaktadır.

Hemen Ara Whatsapp