• Fatih Mahallesi 246 Sokak No : 10 Esenler - İstanbul/Türkiye
Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde her daim yanınızda olduğumuz firmamızla, iç, dış, pis, temiz, sıcak, soğuk, sıhhi tesisat tiplerinin tümündeki sorunlara çözüm buluyoruz. İstanbul geneline hizmet verirken, kırmadan dökmeden tesisat sorunlarını noktasal olarak bulmak için termal kameralı ve akustik dinleme cihazlı tespit yöntemlerini tercih ediyoruz.

Tesisatçı

Ay tesisat olarak, tesisatçı personelimizle iç veya dış tesisat sistemlerinde meydana gelen problemleri profesyonel adımlar ile gideriyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmette tesisatları en baştan prosedürlere uygun olarak döşüyoruz. Diğer yandan tesisat su kaçağı tespiti ve onarımı alanında da hizmet sunuyoruz.

Su tesisatçısı desteği almak istediğinizde yanınızda yer alarak, daha önce hatalı döşemeden kaynaklanan problemleri tespit ediyor ve gideriyoruz. Tıkanıklık açma, su kaçağı bulma, tesisat tamiri, yanlış eğimli boru döşemelerini düzeltme alanlarının tümü için izden destek alabilirsiniz.

Sıhhi Tesisatçı

Sıhhi tesisatçı ekibimiz, lavabo, duş tekneleri, evye, banyo küveti, gider, klozet, batarya alanlarının tümünde yaşadığınız sorunlara çözüm getirmektedirler. Diğer yandan bina tesisatının ve konut tesisatının zeminden ve duvar içinden geçen bölümleri içinde kameralı kaçak tespitlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Sıklıkla karşılaştığınız conta sorunları gibi sıhhi tesisat problemleri için bizden destek alabilirsiniz. Sıhhi tesisat sağlıklı şekilde çalışmıyorsa, giderleriniz tıkandıysa, borularda sızıntıları bağlı duvarlarınızda ve zeminde kabarma varsa, size en yakın ekibimizi yönlendirerek yanınızda oluyoruz. İstanbul genelinde verdiğimiz hizmetimizde müşteri memnuniyetini önde tutuyoruz.

İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul su tesisatçısı personelimiz ile kirli veya temiz su tesisatlarında yer alan problemlerin tümünü, noktasal tespitler ardından onarıyoruz. Keşif aşmasında eğer onarım ile giderilemeyecek problemleri görüyorsak, tesisat değişimini prosedüre uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tesisat sistemlerinin sağlıklı biçimde çalışması pis suyum yaşam alanınızdan atılabilmesi ve temiz suyun yaşam alanınıza kirlenemeden gelebilmesi için önem arz eder. Eğer bu sistemler doğru çalışmazsa, yaşan alanınızda veya iş yerinizde pis suların kokusunu alabilir, ilerleyen su kaçaklarında ise duvar ve zemin kabarmalarını görebilirsiniz. Ay Tesisat olarak, su tesisatçısı personelimiz ile tesisat değişim ve tamir hizmetimizi sunarak sizleri risklere karşı koruyoruz.

Kameralı Su Tesisatçısı

Kameralı su tesisatçısı hizmeti almak her zaman için en avantajlı koşulları sizlere sunmaktadır. Çoğu zaman yaşan alanınızın hasar alacağını, zeminin ve duvarların kırılacağını düşünerek su tesisatçısı desteği almaktan kaçınabilirsiniz. Biz tam bu noktada devreye girerek, kameralı su kaçağı tespit hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Termal kameralarımız ile zemin, fayans ve duvar dışından tarama gerçekleştirdiğimizde, tesisat problemlerini ekran üzerinden görüntüleyebiliyoruz.

Ardından sadece sorunun olduğu bölümü açarak, gerekli onarım veya değişim adımlarını izliyoruz. Kaliteli işçiliğimiz ile tamirat ardından alanı şık bit şekilde kapatarak, zahmetsiz koşulları sizlere sunuyoruz.

En Yakın Su Tesisatçısı

En yakın su tesisatçısı arayışınıza, İstanbul’un geneline hizmet veren profesyonel bir firma olarak son veriyoruz. Tesisat kurulumu, hasar gören ve seneler ardından yıpranan tesisat sistemlerinin değişimi, su kaçaklarının tespiti ve tamiri, pis su tesisatında oluşan tıkanıkların açılması gibi işlemlerin tümü için su tesisatçısı ekibimizle çözümü sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Biz?

Fiyat politikamız; bizi tanımanızı, karşılıklı güven ve daha fazla garanti sunmamızı sağlayan bir başlangıçtır. Ayrıca kalite ve prensiplerimize olan bağlılığımız, müşterilerimizle uzun soluklu işler yapmamızı sağlamaktadır. 

Firmamızda normal dairelerde su kaçağı tespiti ücreti 150TL 'dir.  Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 49TL 59TL 69TL 79TL 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, temiz suya bakmak için 99TL + pis suya bakmak için 99TL + kalorifer tesisatına bakmak için 99TL ve kamera görüntülemesi için 99TL isteyerek bizim 150TL 'ye yaptığımız su kaçağı tespiti işemini 400-500 TL gibi fiyatlara yapmaktadırlar.

Ayrıca en basit su tesisat kaynağını firmamız 150-250TL arasındaki fiyatlara yaparken, bu fimalar 500-1000 TL arasında afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Lütfen bu duruma dikkat edin işi vermeden önce tüm daireye tüm tesisatlara bakıp bakmadıklarını sorun.

Firmamız, tüm tıkanıklık açma işlemlerinde 2 adet robot cihaz kullanmaktadır. 1. cihaz tıkanıklığı açan cihaz, 2. cihaz tıkanıklığı açtıktan sonra hattınızın neden tıkandığını gösteren kameradır. Tıkanıklık işlemlerinde normal giderler 150TL ana giderler 300 TL ye açılmaktadır. Bunun dışında asla ek bir ücret alınmamaktadır.

Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, normal gideri 100 TL açıyorum diyorsa ekstradan 150-250TL arasında kamera görüntüleme ücreti istemektedir. Ayrıca tıkanıklık açılmıyor gibi gösterip yay yetmiyor diyerek daha fazla yay göndermek için her ek boy yay için 100TL ek ücret talep etmektedir. Firmamızın herşey dahil 150 TL ye açtığı normal gider tıkanıklığını 500-600TL gibi afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Bu ücret ana giderlerde 500-1500TL gibi uçuk rakamlara ulaşmaktadır.

Lütfen bu duruma dikkat edin, işi vermeden önce telefonda, asla ek bir ücret ödemeyeceğinizi belirtin.

Firmamız, petek temizleme işlemlerini kimyasal ilaç ve robot cihazlar ile yapmaktadır. 6 peteğe kadar normal bir daire petek temizliği ücreti 150TL, 12 peteğe kadar dubleks dairelere 250TL ücret almaktayız. Ayrıca kombi mekanik bakımı 100TL, sadece filtre bakımı 50 TL'dir. 

Bazı firmalar kimyasal ilacın zarar verdiğini, petekleri deldiğini söyleyerek 75TL lik ilaç maliyetinden kaçarak, sadece suyla yıkamayı teklif etmektedir. Bu işlem asla petek içindeki yağı pisliği çözmez ve verdiğiniz para boşa gider. Bulaşık makinesi yada çamaşır makinesi nasıl deterjansız temiz yıkama işlemi yapamazsa bu cihazlarda petekleri tek başına tam olarak yıkayamaz. Çift kompresörlü makine kullanarak daha iyi temizleyeceğini söylerek sizden 2 kat ücret isteyen yada petekleri yıkadıktan sonra içerisine koruyucu atarak bu temizliğin ömrünü 3 4 seneye yükselteceğini vaat edenlere inanmayın. Petekler yazın kapalı kalınca içerideki kaynar su, çaydanlığın altında soğuyunca kireç bırakan su gibi kireç bırakır ve kanalları tıkar bu yüzden su devir daim edemediği için ne kadar yakarsanız yakın evinizi düzgün ısıtmaz. Yani işin doğrusu her sene temizlik yaptırmanız en sağlıklısıdır.  

 

Firmamızdan istemiş olduğunuz servis öncesinde işin yapılacağı mekana gelir. Sonra arızalı nokta bulunur yada yapılacak işlem yapılır sonrasında ödemeyi personelimize kredi kartıyla yada nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Şirket politikamız gereğince yapılan tüm işlemlere firma tarafından verilen sözleşme ile1 yıl garantili verilmektedir. Memnun kalmadığınız takdirde hizmet yeniden sağlanmaktadır.

Hemen Ara Whatsapp