• Fatih Mahallesi 246 Sokak No : 10 Esenler - İstanbul/Türkiye
Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma işlemlerimizi mutfak, banyo giderleri, klozet, tuvaletler, duş, bina giderleri ve tesisatı gibi birçok alanda gerçekleştiriyoruz. Ay Tesisat olarak robot cihazla tıkanıklık açma hizmetini sunarak, artık geride kalan fayans, zemin kırarak tıkanıklık açma yöntemlerinden korunabilmenizi sağlıyoruz.

İstanbul Tıkanıklık Açma

İstanbul tıkanıklık açma hizmetinden geniş bir yelpazede yararlanabilmenizi sağlıyoruz. İstanbul’da konut tesisatınızda yer alan veya bina tesisatınızda gerçekleşen tıkanıkları aynı titizlikle ortadan kaldırıyoruz.

Tıkanıklık problemleri direkt olarak dairenizde lavabolarda, klozette, duş giderlerinde, tesisat borularında oluşabilir. Diğer yandan apartmanın ana hattında veya gider borularında yer alan artıklara bağlı tıkanmalar oluşabilir. Ay Tesisat olarak geniş alanda veya daire bazında boru, gider, tesisat tıkanıklarına çözün getiriyoruz. Kameralı cihazlarımızda tespiti tercih ederek tıkanıklık açma işleminde, kırmadan dökmeden çözüm yoluna gidiyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet açma işlemlerimizde kameralı cihaz kullanımı gerçekleştirerek, fayansa kırmadan tıkanıklığın sebebini saptıyoruz. İlk olarak, kameralı cihazımızla, tuvalet giderinde mi yoksa borularında mı tıkanıklık problemi olduğunu belirleriz. Bu kapsamda ilettiğimiz hatta ilerleyen robot cihazımız tıkanıklığı tespit eder. Bu sürede tıkanıklığa sebep olan cisimler sert ise robot cihazın parçalayıcı başlığı ile bunları imha ederek rögara doğru yollarız.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerimizde yaşam alanlarınızı koruma altına almak amacıyla yine kameralı robot cihaz ile tıkanıklığı tespit etme ve giderme yöntemlerini uyguluyoruz. Bu kapsamda ilk olarak lavabo giderinden veya borusunda olan tıkanıklığı rorbot cihazla tespit ederek, tıkanıklığa sebep maddeleri cinslerine göre parçalıyor veya çekerek alıyoruz.

Lavaboya döktüğünüz çay posaları, bulaşık yıkarken lavaboya giden yemek artıkları ve yağlar sebebiyle oluşan tıkanıkları kısa sürede robot cihazla gideriyoruz. Diğer yandan yanlış eğimli boru döşemesine, hasarlı tesisata bağlı oluşan tıkanıkları, tamir ve tesisat değişim desteklerimizle çözüyoruz.

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş açma çalışmalarımızla, yemek artığı, yağ, kıl, ekmek artıkları, saçlar sebebiyle tıkanan tüm pimaşları sağlıklı çalışır hale getiriyoruz. Robot cihazla pimaş açma hizmetimizden İstanbul’da yaşadığınız semt fark etmeksizin yararlanabilirsiniz. Ay Tesisat olarak, hizmetimiz ardından açılan pimaşı son kez kameralı robot cihazımızla kontrol ederek, sağlık su geçişinden emin olduğumuz tesisatları sizlere bırakıyoruz. Bu kapsamda güvenli şartlardan yararlanmanızı sağlıyoruz.

Gider Açma

Gider açma hizmetimizde lavabo, klozet, tuvalet, duş, bina, daire, mutfak giderleri gibi alanlarda oluşan tüm tıkanıklık problemlerine çözüm getiriyoruz. Tüm gider alanlarında tıkanıklığa sebep olan cisimleri robot cihazla parçalar ve su akışına göndeririz. Eğer parçalanamayacak yapıda biriken tuvalet kağıtları gibi atıklar varsa bunları çekerek çıkarırız. Bu işlemi yaparken robot cihazımızın yakalayıcı başlığı devreye girer ve çevrede hasar oluşmaz.

Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet tıkanıklığı açma hizmetimizde sadece daireniz için veya binanızdaki genel klozet tıkanıklığı sorunları için çözüler üretiyoruz. Eğer en üst katlardan zemin katlara kadar klozet tıkanıklığı problemi mevcutsa bu bina tesisatına bağlı sorunların habercisi olabilir. Böyle bir durumda ana hattaki tıkanıklığı robot cihazlarımızla ortadan kaldırıyoruz.

Eğer sadece dairenizde klozet tıkanıklığı varsa bunun için kameralı robot cihazla müdahale yaparak, alanı kırmadan tıkanıklığı gideriyoruz.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak tıkanıklık açma işlemimizde, mutfak gideri ve ya lavabosundaki tıkanıkları robot cihazla gideriyoruz. Lavabo gideri veya tesisat boruları yağ, yemek artığı, deterjan kalıntıları, çay posaları ile tıkanmışsa, cismin türü fark etmeksizin tıkanıklık açma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Biz?

Fiyat politikamız; bizi tanımanızı, karşılıklı güven ve daha fazla garanti sunmamızı sağlayan bir başlangıçtır. Ayrıca kalite ve prensiplerimize olan bağlılığımız, müşterilerimizle uzun soluklu işler yapmamızı sağlamaktadır. 

Firmamızda normal dairelerde su kaçağı tespiti ücreti 150TL 'dir.  Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 49TL 59TL 69TL 79TL 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, temiz suya bakmak için 99TL + pis suya bakmak için 99TL + kalorifer tesisatına bakmak için 99TL ve kamera görüntülemesi için 99TL isteyerek bizim 150TL 'ye yaptığımız su kaçağı tespiti işemini 400-500 TL gibi fiyatlara yapmaktadırlar.

Ayrıca en basit su tesisat kaynağını firmamız 150-250TL arasındaki fiyatlara yaparken, bu fimalar 500-1000 TL arasında afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Lütfen bu duruma dikkat edin işi vermeden önce tüm daireye tüm tesisatlara bakıp bakmadıklarını sorun.

Firmamız, tüm tıkanıklık açma işlemlerinde 2 adet robot cihaz kullanmaktadır. 1. cihaz tıkanıklığı açan cihaz, 2. cihaz tıkanıklığı açtıktan sonra hattınızın neden tıkandığını gösteren kameradır. Tıkanıklık işlemlerinde normal giderler 150TL ana giderler 300 TL ye açılmaktadır. Bunun dışında asla ek bir ücret alınmamaktadır.

Bazı merdiven altı firmalar telefonda yada internet reklamlarında 99TL gibi saçma fiyatlar verip, uyguna iş yapıyormuş gibi gösterip, sizin kandırmaktadır. Daireye geldiklerinde, normal gideri 100 TL açıyorum diyorsa ekstradan 150-250TL arasında kamera görüntüleme ücreti istemektedir. Ayrıca tıkanıklık açılmıyor gibi gösterip yay yetmiyor diyerek daha fazla yay göndermek için her ek boy yay için 100TL ek ücret talep etmektedir. Firmamızın herşey dahil 150 TL ye açtığı normal gider tıkanıklığını 500-600TL gibi afaki fiyatlara yapmaktadırlar. Bu ücret ana giderlerde 500-1500TL gibi uçuk rakamlara ulaşmaktadır.

Lütfen bu duruma dikkat edin, işi vermeden önce telefonda, asla ek bir ücret ödemeyeceğinizi belirtin.

Firmamız, petek temizleme işlemlerini kimyasal ilaç ve robot cihazlar ile yapmaktadır. 6 peteğe kadar normal bir daire petek temizliği ücreti 150TL, 12 peteğe kadar dubleks dairelere 250TL ücret almaktayız. Ayrıca kombi mekanik bakımı 100TL, sadece filtre bakımı 50 TL'dir. 

Bazı firmalar kimyasal ilacın zarar verdiğini, petekleri deldiğini söyleyerek 75TL lik ilaç maliyetinden kaçarak, sadece suyla yıkamayı teklif etmektedir. Bu işlem asla petek içindeki yağı pisliği çözmez ve verdiğiniz para boşa gider. Bulaşık makinesi yada çamaşır makinesi nasıl deterjansız temiz yıkama işlemi yapamazsa bu cihazlarda petekleri tek başına tam olarak yıkayamaz. Çift kompresörlü makine kullanarak daha iyi temizleyeceğini söylerek sizden 2 kat ücret isteyen yada petekleri yıkadıktan sonra içerisine koruyucu atarak bu temizliğin ömrünü 3 4 seneye yükselteceğini vaat edenlere inanmayın. Petekler yazın kapalı kalınca içerideki kaynar su, çaydanlığın altında soğuyunca kireç bırakan su gibi kireç bırakır ve kanalları tıkar bu yüzden su devir daim edemediği için ne kadar yakarsanız yakın evinizi düzgün ısıtmaz. Yani işin doğrusu her sene temizlik yaptırmanız en sağlıklısıdır.  

 

Firmamızdan istemiş olduğunuz servis öncesinde işin yapılacağı mekana gelir. Sonra arızalı nokta bulunur yada yapılacak işlem yapılır sonrasında ödemeyi personelimize kredi kartıyla yada nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Şirket politikamız gereğince yapılan tüm işlemlere firma tarafından verilen sözleşme ile1 yıl garantili verilmektedir. Memnun kalmadığınız takdirde hizmet yeniden sağlanmaktadır.

Hemen Ara Whatsapp