• Fatih Mahallesi 246 Sokak No : 10 Esenler - İstanbul/Türkiye
Hakkımızda

Hakkımızda

Ay Tesisat hizmetleri, 2001 yılında İstanbul Bağcılar 'da kuruldu. Firmamız Avrupa 'dan getirdiği robot cihazlarla su tesisatçılık sektörünü profesyonel bir alana taşıdı. Firmamız, İSO 9001 belgesine sahip tek tesisat firmasıdır.  20 servis aracı ve 3 şubesi ile Türkiye 'nin en büyük mobil su tesisatçısıdır.  İstanbul, İzmir ve Ankara genelinde hizmet veren firmamız, genellikle 2 saat gibi kısa bir sürede adresinize gelmektedir.

Kullanıldığımız teknolojiler sayesinde, su tesisat sektörüne yön veren firmamız, 20 yıllık tecrübesi ile kalıcı çözümler üreten kurumsal bir firmadır. Müşteri memnuniyeti için, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve petek temizleme işlemleri bittikten sonra müşterilerini arayarak talep ve şikâyetlerini dikkate almaktadır. Bu hareketimiz ile tüm müşterilermizin memnuniyetlerini ölçerek kendimizi her geçen gün geliştirmeye devam etmekteyiz.

İstanbul, İzmir ve Ankara nın tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın mobil su tesisat hizmetleri vermekteyiz. Su tesisatı ile ilgili tüm sorunlarınız için bizimle iletişime geçerek servis kaydı oluşturabilirsiniz. 

Başlıca verdiğimiz hizmetler, robotla tıkanıklık açma, noktasal su kaçağı tespiti, ilaçla petek temizleme, kalebodur&fayans döşeme, dumanla pis koku tespiti, dedektör ile kayıp logar bulma, jet yıkama cihazı ile pimaş yıkama, kombine araç ile logar temizleme ve her türlü su tesisat sorunları konusunda hizmetler vermektedir.

Frmamıza 7/24  web sitemiz üzerindeki whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara Whatsapp